Dokážeme vyrobit chrániče obličeje na míru jak pro hráče, tak pro brankáře. Vyhovíme všem Vašim požadavkům, aby se Vám dobře hrálo. Máme zkušenosti s výrobou na míru pro vrcholové sportovce jako na příklad:

MARTIN ERAT

ALEŠ HEMSKÝ

PETR TON

Naše výrobky můžete znát pod značkami BOSPORT, FISCHER, FRONTIER, MOHAWKE, RONIN a další. Největší výhodou našich nových plexi VISION16 a VISION17 je, že Vám dokážeme vyrobit samolepky respektive krytky přesně dle vašeho požadavku. Může se jednat o logo Vaší značky, klubu nebo obchodního partnera.

Zakázková výroba

Technologie

– Na obrábění používáme nejmodernější technologie včetně tří a čtyř osých CNC obráběcích center.

– Ke vstřikování plastů používáme špičkové lisy značky ENGEL.

– Na nanášení tenké průhledné vrstvy proti mlžení (antifog) a vrstvy proti pořkrábání (antiscratch) o síle 0,005 mm = 5 µm = 5 mikrometrů používáme vlastní vyvinutou technologi a vlastní know-how s mnohaletou praxí.

Zakázková výroba

Vývoj

– Naše firma se zabývá vývojem a konstrukcí chráničů hlavy a obličeje pro různé sporty, můžeme navrhnout a vyrobit chránič dle instrukcí, vzorků , 3D dat přesně na zakázku, pro každého zákazníka již od jednoho kusu chrániče v serii.
– Vzorky vyrábíme dle platných evropských norem s možností zařízení následné certifikace CE.
– Pro USA a Kanadu jsem schopni navrhnout a vyrobit výrobky a chrániče splňující náročné certifikace HECC pro trh v USA a také certifikaci CSA pro Kanadský trh.
– Dle přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoli průměr drátu včetně ploštění do požadované tloušťky a rozměru včetně zabudovaných plastových dílů.
Zakázková výroba

Materiál

– Polykarbonát nejvyšší odolnosti a kvality špička na světovém trhu
– Nerezový kulatý drát přesného průměru včetně ploštění do oválného profilu
– Ocelový kulatý drát přesného průměru včetně ploštění do oválného profilu
– Titanový drát kulatého průměru dle přání zákazníka včetně ploštění do oválného profilu